Категории

PHO MSI ICARUS C300 Gaming Слушалки

690 ден.


Производител: MSI

Шифра: 1765

Залиха:


  • Фрекфенција: 20Hz-20kHz
  • Oсетливост: (dB) 113+-3
  • Фрекфенција на микрофонот: 20Hz-20kHz
  • Осетливост на микрофонот: (dB) 58+-3
  • Кабел: 1.2 m