Категории

VIVAX TPC-105 4G 3/32GB 10,1" IPS таблет

7,990 ден.


Производител:

Шифра: 3085

Залиха:


VIVAX TPC-105 4G 3/32 таблет, 10,1"IPS , 3GB RAM, 32GB Интерна меморија (можност за SD CARD до 64GB), процесор T310 Quad Core A75 2,0Ghz + 3xA55 1,8GHz, две камери задна од 5MP и предна од 2MP, батерија 5.800mAh, Android 11, Single SIM, 4G/LTE, 802.11 ac/b/g/n, Bluetooth 5.0, GPS, GSM, тежина 328грама, димезнии 208,4x124,5x9,65mm