Категории

Organizator za dokumenti na 3 nivoa

890 ден.


Производител: TipTop Office

Шифра: 669

Залиха:


Лесен метален материјал во трендовски дизајн на мрежа, го елиминира хаосот и нередот во вашиот работен / студиски простор.
3 длабоки оддели, можат да соберат повеќе датотеки и да помогнат брзо да се одделат различни типови, да се подобри ефикасноста на работата многу повеќе.
Шуплив дизајн, нетоксичен и без мирис, убав и практичен.
За да ги зачувате вашите датотеки, стационарни, хартија, списанија, тетратки и сл., Заштедете простор на работната површина.
Може да се користи на кое било работно место, вклучувајќи училиште, канцеларија и дома.

Спецификација:

Материјал: метал

Големина: приближно 30 x 2 9 x 24,5 cm / 11,8 x 11,4 x 9,6 инчи

Боја: црна / сребрена

Пакетот вклучува:

Послужавник за организирање биро од 1 парче